ECR 2018 Vienna Avrupa Radyoloji Kongresi

Vienna, Avusturya
Havayolu Otel Gece Double 2/1 Single
Novotel Wien City 4 Tükendi Tükendi
1. Gün

ISTANBUL - VIYANA

28 SUBAT 2018
07.30 Ataturk Havalimani Dis Hatlar terminalinde bulunma. Turk havayollari TK-1883 seferi ile 09.25 Viyana hareket. 09.45 Viyana varis. 4 gece konaklama yapacaginiz  4* Novotel Wien City Hotel vb. otele giris ve konaklama.

2. Gün

VIYANA

01 MART 2018
Kahvalti sonrasi ECR 2018 kongresine katilim.

3. Gün

VIYANA

02 MART 2018
Kahvalti sonrasi ECR 2018 kongresine katilim.

4. Gün

VIYANA

03 MART 2018
Kahvalti sonrasi ECR 2018 kongresine katilim.

5. Gün

VIYANA - ISTANBUL

04 MART 2018
Kahvalti sonrasi otelden cikis islemlerinin ardindan serbest zaman / kongreye katilim.17.00  havalimaninda bulunma. Turk havayollari TK-1888 seferi ile 19.00 Istanbul Ataturk Havalimanina hareket. 23.20 Istanbul’a  varis ve tur sonu. ​

Novotel Wien City

Vienna / Avusturya

Yıldızlı

Gidiş Rotası

# Havalimanı Havayolu Kalkış İniş Havalimanı İniş Bagaj Limiti
1 Ataturk 2018-02-28 09:25:00 Schwechat Intl. 2018-02-28 09:45:00 30

Dönüş Rotası

# Havalimanı Havayolu Kalkış İniş Havalimanı İniş Bagaj Limiti
1 Schwechat Intl. 2018-03-04 19:00:00 Ataturk 2018-03-04 23:20:00 30
Havayolu Otel Gece Double 2/1 Single 0-2 Yaş 2-6 Yaş 6-12 Yaş
Novotel Wien City 4 890.00 EUR 1,120.00 EUR 0.00 EUR 0.00 EUR 0.00 EUR

Notlar

ECR  2018   Viyana -  Avusturya

The European Congress of Radiology

 

Tarih: 28 Şubat - 4 Mart 2018

Uzmanlık alanı: Radyoloji

Kongre mekanı: Austria Center Viyana 

Konu: Çeşitli ve Birleşik

 

ECR (The European Congress of Radiology ), Avrupa Radyoloji Topluluğu’nun (ESR) yıllık toplantısıdır. Benzersiz ve ilham verici bir ortamda, bilim camiasında en yenilikçi toplantılardan biri olarak tanınan, trend belirleyici, dinamik ve hizmet odaklı bir kongredir.

 

İlk olarak 1967 yılında başlamıştır.1999 yılına kadar iki yılda bir defa düzenlenmiştir. Avrupa Radyoloji Kongresi o zamandan beri gelişmeye devam etmiştir ve şu anda Avrupa'daki en büyük radyolojik toplantısıdır. 100'den fazla ülkeden 21.000'den fazla katılımcıyı çekmektedir. 1.500 sözlü bilimsel sunum ve EPOS’ta 3.000 elektronik poster sunumunu içeren etkileyici bir bilimsel ve eğitimsel programa sahiptir

 

Genel olarak ECR

 • ECR uluslararası bir toplantıdır ve radyolojide önde gelen etkinliklerden biridir.
 • ECR, Avrupa'daki en büyük medikal toplantılardan biridir ve dünyadaki ikinci en büyük radyoloji toplantısıdır.
 • ECR her yıl Mart ayı başlarında düzenlenmektedir.
 • ECR katılımcıları radyolojinin tüm alanlarını kapsamaktadır :

Radyoloji uzmanları, radyograflar, endüstri temsilcileri, medikal ve tüketici dünyasına hitap eden medya mensupları

 

Mavi Rota, grubunuzu aşağıdaki konularda desteklemekten mutluluk duyar :

Tercihli fiyatlara konaklama,

Kongreye kayıt,

Akşam yemeği,

Havaalanı ve kongre transferleri ve kongre süresince grubunuzun talep ettiği her şey.

 

YASAL UYARI

Mavi Rota Viyana'daki ECR 2018 Kongresinin resmi organizatörü DEĞİLDİR hatırlatırız.

Herhangi bir şekilde resmi kongre kuruluşları ya da dernekleri tarafından onaylanmış bir sponsor değildir. Mavi Rota, toplantı veya kongrelerin konaklama rezervasyonlarında kongre kuruluşu adına herhangi bir düzenleme yapmaz.

 

Bu kongre ve organizatörleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen ECR 2018 resmi web sitesini ziyaret ediniz.   http://www.myesr.org/congress

Genel Şartlar

 • Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur MaviRota Tur tarafından bildirilecektir.

 

 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce MaviRota Tur tarafından bildirilecektir.

 

 • Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen kilometrelerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce MaviRota Tur tarafından bilgi verilecektir.

 

 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

 • Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

 • Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından MaviRota Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

 • MaviRota Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. MaviRota Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama.
 • Havalimanı - otel - havalimanı transfer
 • Havalimani vergileri

Fiyata Hariç Olan Hizmetler

 • Yurt dışı çıkış harcı 15 tl
 • Şahsi harcamalar
 • Vize Ücreti