Yükleniyor...

Egzotik Bali Turu

Bali
6 Gece - 7 Gün
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
ODA SEÇENEKLERİ
Double

USD 0.00

Single

USD 0.00

0-2 Yaş

USD 0.00

2-6 Yaş

USD 0.00

6-12 Yaş

USD 0.00


0

Egzotik Bali Turu Tur Programı

Sabiha Gökçen dış hatlar terminalinde belirlenen saatte buluşma ve bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Doha'ya hareket. Doha'ya varışımızın ardından Bali'ye hareket ve uçakta gece yolculuğu. 

Bali’nin başkenti Denpasar'a varış ve odalara yerleşmenin ardından dinlenmeniz ve deniz ve güneş için serbest zaman. 

Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısı sonrası rehberinizin ekstra olarak organize edeceği Kintamani - Volkan turu. İlk olarak Bali'nin geleneksel danslarından olan ve ada kültürünü en iyi yansıtan dans olan Barong Dansını izlenmeye gidiyoruz. Ardından dünyanın en pahalı ve en  kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağazayı ziyaret edeceğiz. Buradan Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Yol boyunca batık ağaç oymacılığının geliştiği köyleri gezeceğiz, atelyelerde çalışan insanlarla tanışacağız ve hediyelik eşyalar satın alacağız. Kintamani bölgesinde, yanardağ manzaralı bir redtoranda öğle yemeğinin ardından dönüş yoluna geçiyoruz. Kutsal Su Tapınağı ve Bali'nin dünyaca ünlü pirinç terasları dönüş yolumuzdaki diğer duraklarımız. Son olarak yerel halkın köy evlerinden birini ziyaret ediyor ve otelimize dönüyoruz.

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra düzenlenecek Tanat Loh turuna katılabilirler. Yarım günlük bu turumzuda önce adanın 2.büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağı'nı, ardından Bali'nin simgelerinden olan okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Burada gün batımını izledikten sonra otele dönüş.  

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek Rafting - Fil Safari turu. Tam gün sürecek bu turumuzda sabah ilk olarak Ubud bölgesinde rafting noktasına ulaşıyoruz. Ön bilgilendirmemizi alıp rafting yapıyoruz ve rafting sonrası açık büfe öğle yemeğimizi yiyoruz. Ardından fil safari alanı olan Taro Park'ına devam ediyor, fillerle ilgili bilgi aldıktan sonra orman içinde 35 dakikalık fil gezisi yapıyoruz. 

Sabah kahvaltısından sonra serbes zaman. Çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. Ardından rehberinizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ve Doha'ya hareket. Uçakta gece yolculuğu. 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu. 

 

1
İptal
İptal ve İade ” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2
Grup
3
Sözleşme
4
Uçak Bileti
5
Rötar
6
Mil
7
Vize Ücreti
8
Odalar
9
Çocuk İndirimi
10
Kayıt
11
Kahvaltı
12
Sehir Turu
13
Paket
14
Ekstra Tur
15
Seyahat Sigortası
16
Sağlık
17
Eşya
18
Cep Telefonu
19
Bagaj
20
Değişiklik

Egzotik Bali Turu

Bali
6 Gece - 7 Gün