Yükleniyor...

Kenya'da Safari ve Zanzibar Turu

Nairobi
6 Gece - 7 Gün
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
ODA SEÇENEKLERİ
Double

TRY 0.00

Single

TRY 0.00

0-2 Yaş

TRY 0.00

2-6 Yaş

TRY 0.00

6-12 Yaş

TRY 0.00


0

Kenya'da Safari ve Zanzibar Turu Tur Programı

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde buluşma. Check-in işlemleri ve pasaport kontrollerinin ardından Türk Havayolları TK-607 seferi ile 21.35'te Nairobi'ye hareket.

Yerel saat ile sabah 02.30’da varışımızın ardından otele transfer. Kısa bir dinlenme zamanının ve kahvaltının ardından Masai Mara’ya hareket. Masai Mara ve Serengeti Milli Parkları safari cenneti olan Kenya’nın en çok ziyaret edilen parkları. Sayısız kuş türüne, ender görülen leoparlardan çitalara, gergedanlardan zürafalara ve antilop sürülerine ev sahipliği yapan Masai Mara’da ilk safarimizi gerçekleştiriyoruz. Gün batımına yakın otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Masai Mara’daki lodge'umuzda.

Çay, kahve ve kek servisinden sonra otelden çok erken saatte ayrılıp safari için yola çıkıyoruz. Safari bitimi dinlenmek için otele dönüş ve oteldeki öğle yemeğinden sonra ikinci safarimize çıkıyoruz. Safarinin ardından akşam yemeği ve konaklama lodge'umuzda.

Kahvaltının ardından Nairobi’ye hareket. 4 saat sürecek yolculuğun ardından Nairobi’de kısa, panoramik bir tur yapıyoruz. Ulusal Müze, Nairobi Market ve Yılan Parkı ziyaretlerinin ardından otele transfer. Dinlenmenin ardından akşam yemeği yerel bir restoranda alınacak.

Sabah kahvaltının ardından yaklaşık iki saat sürecek Zanzibar uçuşu için transfer. Bembeyaz kumsalları, turkuaz deniziyle bir cennet olan Zanzibar 20.000 yıllık tarihi nedeniyle birçok tarihi kalıntının da bulunduğu bir ülke. Varışımızın ardından otele yerleşme ve Zanzibar’ın güzelliklerini keşfetmek için serbest zaman.

Zanzibar’ın muhteşem güzelliklerini keşfetmek için serbest zaman.

Sabah çok erken saatte otelden ayrılıp havalimanına transfer oluyoruz. Türk Havayolları’nın TK 567 sefer sayılı uçuşu ile 05.40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat 12.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Kenya'da Safari ve Zanzibar Turu

Nairobi
6 Gece - 7 Gün