GUNEY KORE TURU

Anasayfa > YURTDIŞI TURLARI > Asya & Uzakdoğu Turları > GUNEY KORE TURU
7 Gece - 8 Gün

GUNEY KORE TURU - Tur Programı

1. Gün - ISTANBUL – SEUL

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 14:30’da buluşma. Saat 17.30’da Asiana Hava Yolları’nın OZ-552 seferi ile Seul’e  uçuyoruz. Geceleme uçakta.

2. Gün - SEUL - BUSAN

Yerel saat ile 09.20’de Seul’e varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ve rehberimiz ile buluşup Water Taxi ve Central Park gezilecektir. Daha sonra öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Yemek sonrası tren istasyonuna transfer oluyoruz ve Seul’e geçiyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Busan’da otelimizde.

3. Gün - BUSAN

Sabah kahvaltı sonrası şehir turu için otelden hareket ediyoruz. Şehir turumuz esnasında;  Seokguram Grotto tapınağı, Bulguksa tapınağı, Tumuli Parkı, Anapji Pond, Cheomseongdae astronomik gözlemevi görülecek yerler arasındadır. Öğle ve akşam  yemeği yerel restoranda alınacaktır. Konaklama Busan’da otelimizde.

4. Gün - BUSAN

Sabah kahvaltı sonrası şehir turu için otelden hareket ediyoruz. Şehir turumuz esnasında;  Apec Konferans merkezi, Birleşmiş Milletler anıt mezarlığı, Jagalchi balıkçı pazarı, Biff caddesi, Yongdusan parkı, Busan kulesi, Taejongdae ve Centum City görülecek yerler arasındadır. Öğle ve akşam  yemeği yerel restoranda alınacaktır. Konaklama Busan’da otelimizde.

5. Gün - BUSAN - SEUL

Sabah kahvaltı sonrası Seul’ hareket ediyoruz. Yol üzerinde Everland ve İtaewon ziyaret edilecektir. Öğle ve akşam  yemeği yerel restoranda alınacaktır. Konaklama Seul’de otelimizde.

6. Gün - SEUL

Sabah kahvaltı sonrası şehir turu için otelden hareket ediyoruz. Şehir turumuz esnasında;  DMZ silahsızlandırışmış bölge, N-Seul kulesi, Myeongdong Caddesi görülecek yerler arasındadır. Öğle ve akşam  yemeği yerel restoranda alınacaktır. Konaklama Seul’de otelimizde.

7. Gün - SEUL

Sabah kahvaltı sonrası şehir turu için otelden hareket ediyoruz. Şehir turumuz esnasında;  1395 Yılında Jaseon Hanedanı’nın kurucusu olan Kral Taejo tarafından yaptırılan Gyeongbokgung Sarayı, şehrin kalbinde yer alan Insa Dong caddesi, Sarangchae ve Samsung D’light görülecek yerler arasındadır. Öğle ve akşam  yemeği yerel restoranda alınacaktır. Konaklama Seul’de otelimizde.

8. Gün - SEUL – ISTANBUL

Kahvaltı sonrası otelimizden özel aracımızla Seul havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimiz ardından Saat 10:20’de kalkan Asiana Hava Yolları’nın OZ-551 sefer sayılı uçuşu ile Seul’den İstanbul’a uçacağız. Saat 16.10’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış ve tur sonu.

GUNEY KORE TURU - Fiyat Bilgisi

Paket 1
Double
Single
0-2 Yaş
2-6 Yaş
6-12 Yaş
USD 0.00
USD 0.00
USD 0.00
USD 0.00
USD 0.00

GUNEY KORE TURU - Şartlar

1
İptal
İptal ve İade ” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2
Grup
3
Sözleşme
4
Uçak Bileti
5
Rötar
6
Mil
7
Vize Ücreti
8
Odalar
9
Çocuk İndirimi
10
Kayıt
11
Kahvaltı
12
Sehir Turu
13
Paket
14
Ekstra Tur
15
Seyahat Sigortası
16
Sağlık
17
Eşya
18
Cep Telefonu
19
Bagaj
20
Değişiklik

Dahiller / Hariçler

Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama.
Tüm transferler
Belirtilen hava yollari ile gidis – donus ekonomi sinifi ucak bileti.
Sehir turu
Turkce Rehberlik Hizmeti
Hariç Olanlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 tl
Ekstra harcamalar (öğlen ve akşam yemekleri vb.)
Şahsi harcamalar
Vize Ücreti

Vize detayları şuan bulunamadı. İletişim sayfasından bizimle iletişim kurabilirsiniz.