Somestre Ozel Fas Turu

Anasayfa > Yurtdışı Turları > Fas > Casablanca
3 Gece - 4 Gün
1. Gün - ISTANBUL – CASABLANCA - MARRAKECH

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Air Arabia kontuarı önünde saat 21:20’de buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Air Arabia Havayolları nın 3O-438 sefer sayılı uçuşu ile 00:20’de Casablanca’ya hareket. Yerel saat 02:20 Casablanca’ya varış. Varışımıza istinaden havalimanında bizi bekleyen yetkililerimiz ile Marrakech’e doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından Marrakech’e varış. Dar sokakları ile size yüzyıllar öncesine götürecek olan Marrakech’i keşfetmeye başlıyoruz. Ba Ahmed’in Bhia Sarayı, Moresk Mimari’sinin 800 yıllık örneklerinden Koutoubia Minaresi, Saidian toms mezarlıkları , Souklar ve Mucizeler Avlusu olarak adlandırılan Jma El Fna şehir meydanı göreceğimiz yerler arasında. Gezimizi bitirdikten sonra otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2. Gün - MARRAKECH – ESSAOUIRA – MARRAKECH

Sabah kahvaltısının ardından sonra Essaouira turumuz için otelden çıkış. Eski Portekiz şehir , Atlas okyanusu kıyısında yer alan şehir, bize eski Bodrum’u anımsatan, dünyaca ünlü eski Portekiz şehri. Unesco tarafından ‘’Dünya Mirası’’ olarak ilan edilen şehir, Atlas okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil kasabası. Şehrin kalesi, balıkçı limanı ve eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina gezilecek yerler arasında.  Öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme Marrakech otelimizde.

3. Gün - MARRAKECH – CASABLANCA

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Casablanca’ya hareket etmek üzere otelimizden çıkış yapıyoruz. Varışımızı takiben Casablanca’yı keşfetmeye başlıyoruz. Dünyanın 3. büyük Camii’si Hassan II Camii, Medina, Muhammed V Meydanı , Birleşmiş Milletler meydanı , Corniche bölgesi ve Hobus kenti göreceğimiz yerler arasında. Turumuzu bitirdikten sonra otele transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

4. Gün - CASABLANCA – ISTANBUL

Sabah kahvaltısın ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği saatte Casablanca havalimanına transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından , Air Arabia Havayolları nın 3O-437 sefer sayılı uçuşu ile 15:50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat 23:30 İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

Paket 1
Double
Single
0-2 Yaş
2-6 Yaş
6-12 Yaş
EUR 630.00
EUR 710.00
EUR 0.00
EUR 0.00
EUR 0.00
Oteller
Kenzi Farah Hotel
Oum Palace
1
İptal
İptal ve İade ” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2
Grup
3
Sözleşme
4
Uçak Bileti
5
Rötar
6
Mil
7
Vize Ücreti
8
Odalar
9
Çocuk İndirimi
10
Kayıt
11
Kahvaltı
12
Sehir Turu
13
Paket
14
Ekstra Tur
15
Seyahat Sigortası
16
Sağlık
17
Eşya
18
Cep Telefonu
19
Bagaj
20
Değişiklik
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama.
Tüm transferler
Belirtilen hava yollari ile gidis – donus ekonomi sinifi ucak bileti.
Aksam yemegi
Sehir turu
Turkce Rehberlik Hizmeti
Hariç Olanlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 tl
Şahsi harcamalar
Vize Durumu
img-responsive
img-responsive
img-responsive
img-responsive

•Türk vatandaşları 90 güne kadar vizeden muaftır.

• Yurt dışı seyahat sağlık sigortası