Yükleniyor...

Güney Kore Turu

Seoul
7 Gece - 8 Gün

TRY 9,615.00

' den başlayan fiyatlarla

Başta başkent Seul olmak üzere kore tanıtım gezisi turu, program dahilinde ziyaret edilecek birçok ideal ve turistik noktaya sahiptir. Özellikle sarayları, tapınakları ve bahçeleri ile Seul gezisi size unutulmaz bir yurtdışı turu deneyimi yaşatacak ve beklentilerinizin çok üzerinde bir tatil yapmanızı sağlayacak.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
ODA SEÇENEKLERİ
Double

TRY 9,615.00

-
Kişi
+
Single

TRY 0.00

0-2 Yaş

TRY 0.00

2-6 Yaş

TRY 0.00

6-12 Yaş

TRY 0.00


0

Güney Kore Turu Tur Programı

İstanbul Atatürk Havaalanı’ndan OZ 0552 sefer sayılı Asiana Havayolları uçağı ile saat 17:30’da Seoul’e hareket. Asya kıtası boyunca uçuş.

Uzun bir yolculuk sonrası sabah saat 09:20’de Seoul Incheon Uluslararası Havaalanın’a iniyorsunuz .Siz değerli misafirlerimiz ile rehberimiz dış hatlar terminalinde buluşuyor ve bizi bekliyen özel aracımızla Güney Kore’nin ikinci büyük kenti olan Busan liman kentine 4 saat kadar yolculuk yapıyoruz. Busan’da yiyeceğimiz yerel akşam yemeğimizin ardından akşam envai çeşit deniz ürününü bir arada görebileceğiniz Jagalji Balık Pazarı’nı gezeceğiz. Burada hayatınızda görmediğiniz deniz canlılarını görebilirsiniz.Gezimizin ardından yorgunluğumuzu atmak için otelimize geçiyoruz.Konaklamamız Busan’da.

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ülkenin en popüler plajlarından olan Busan Haeundae Plajı gezisi ve Kore Savaşı’nda şehit olmuş Türk şehitlerinin de bulunduğu Birleşmiş Milletler Mezarlığını ziyaret edip şehitlerimizi anıyoruz.Sonrasında muhteşem okyonus manzarasına sahip okyonus ve karanın güzelim buluşmasını görebileceğiniz Taejongdae Gözlem yerine gidiyoruz. Yarım günlük Busan turumuzun ardından Kore yemeklerinden oluşan güzel bir öğle yemeği yiyoruz ve aracımızla Gyeongju’ya hareket ediyoruz.Yolculuğumuz yaklaşık 1 saat sürmekte. Gyeongju’da 1995 yılında UNESCO Dünya mirası listesine giren Bulguksa Tapınağı ve Seokuram Grotto gezisi yapacağız. Bulguksa tapınağı Kore’nin en ünlü tapınakları arasında olup heybetli görünüşü ile insanları etkilemektedir.Seokgurom Grotto Buda’ya yapılan Dünya’nın en güzel türbelerinden biridir.Merkezinde bulunan Budha heykeli ağaçlarla kaplı tepelerin arasından Doğu Denizi’nin ufkuna bakmaktadır.Gezimizin ardından güzel yerel yemeklerin bulunduğu akşam yemeğimizin ardından son durağımız Donggung Sarayı ve Wolji Göleti turu.Kore tarihinde önemli bir yere sahip Shilla Krallığı’nın önemli saraylarından olan Donggu Sarayı ziyaretimiz esnasında dönemin muhteşem mimarisi ve doğanın gece birleşimiyle büyüleneceksiniz. Bugün konaklamamız Gyeongju’da.

Otelimizdeki kahvaltımızın ardın Gyeongju sabah turu.İlk durağımız Gyochon Köyü.Bu köyde geleneksel mimariyi ve yerleşimini görüyoruz. Geçmişe yapılan bu geziyle Gyeongju gezimizi noktalıyoruz. Ardından Andong’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolcuğun ardından Andong Hahoe Köyü’ne ulaşıyoruz. Lezzetli Kore yemeklerinden oluşan öğle yemeğimizin sonrasında Konfüçyüs geleneğinin ve kültürünün beşiği olan aynı zamanda maske danslarıyla da ünlü Hahoe Köyü turumuz ve akşam yemeği. Pyeongchang’a hareket ediyoruz. Konaklamamız Pyeongchang’da Hanok olarak bilinen geleneksel Kore evinde

Kahvaltımızın ardından Herbnara çifliği gezimiz bulunmakta. Yaklaşık 100’e yakın bitki çeşidini burada görebilirsiniz.Mevsimlerin geçiş zamanlarını en güzel görebileceğiniz yerlerden biri olmakla birlikte 13 tane tema bahçesi içermektedir.Herbnara turumuz sonrası öğle yemeğimiz. Kore’nin başkenti Seoul’e hareket vakti. Seoul’de akşam yemeğimizin ardından günün yorgunluğunu atmak üzere otelimize geçiyoruz. Konaklama Seoul’de.

Kahvaltı otelimizde.Bugün tümgün Seoul turu yapıyoruz.İlk durağımız Mavi ev (Sarangchea) Cumhurbaşkanlığı köşkünün bulunduğu yerdir. Burdaki gezimizi tamamladıktan sonra 1395 yılında Jeoson Hanedanlığı tarafından yapılan aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Kuzey Sarayı olarak da bilinen Gyeongbokgung Sarayı’nı geziyoruz.Modern bir şehrin ortasında görkemli bir şekilde yükselmiş bina geçmişin izlerini taşımakta olup geleneksel mimarisinden etkileneceğiniz muhteşem bir yapıdır.Saray gezisi bittikten sonra Insadong Antika Caddesi,Itaewon gezisi ve enson durağımız alışveriş bölgesi olan Myeongdong.

Kavaltımızı otelimizde yapıyoruz. Eve dönüş vakti. Incheon Uluslararası Havaalanı’na hareket. Asiana Havayolları OZ 0551 sefer sayılı uçak ile saat 10:20’de Türkiye’ye ye hareket. Aynı gün saat 16:10’da İstanbul Atatürk Havaalanı’na varış ve turumuzun sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Tüm transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Müze & ören yeri giriş ücretleri
Hariç Olanlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 tl
Ekstra harcamalar (öğlen ve akşam yemekleri vb.)
Şahsi harcamalar

Güney Kore Turu

Seoul
7 Gece - 8 Gün

TRY 9,615.00

' den başlayan fiyatlarla